Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Krásná Lípa / Referent/ka oddělení územního plánování a staveb - referent/ka ochrany přírody

Referent/ka oddělení územního plánování a staveb - referent/ka ochrany přírody

Správa Národního parku České Švýcarsko nabízí volné pracovní místo na pozici Referent/ka oddělení územního plánování a staveb - referent/ka ochrany přírody. Práce na zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.5.2025 s ohodnocením od 22 980 do 33 790 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Správa Národního parku České Švýcarsko, okres Děčín. Nástup možný od 1.4.2022. Další informace Vám poskytne Jiřina Skalová.

Zaměstnavatel: Správa Národního parku České Švýcarsko
Místo výkonu práce: Krásná Lípa
Platové ohodnocení: 22 980 – 33 790 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 28
Pracovní poměr: 1.4.2022 – 31.5.2025
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

*
Požadavky:
Vysokoškolské vzdělání, min. bakalářského stupně v oboru stavebním, případně přírodovědném, ekologickém, veřejnosprávní činnosti, lesnickém nebo zemědělském, znalost zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, v platném znění, a schopnost jeho aplikace v praxi, trestní bezúhonnost, zkouška zvláštní odborné způsobilosti pro výkon státní správy v ochraně přírody - výhodou, zkušenosti ze státní správy - výhodou, znalost AJ nebo NJ na úrovni běžné komunikace se vztahem k řešené problematice v ochraně přírody, řidičské oprávnění skupiny B.
Náplň práce:
Připravuje podklady a zpracovává vyjádření a správní rozhodnutí v rámci výkonu státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny ve vztahu ke stavební činnosti a územnímu plánování; účastní se za Správu NP jednání týkajících se stavební činnosti; zajišťuje a dokumentuje negativní jevy v terénu a zajišťuje opatření k nápravě či zastavení rušivé činnosti; samostatně provádí kontroly plnění podmínek vydaných souhlasů a správních rozhodnutí na úseku výstavby a územního plánování; spolupracuje při formulování stanovisek k územně plánovacím dokumentacím; provádí konzultační činnost pro stavebníky.
Výše platu v závislosti na odborné praxi.

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílat do 31. 1. 2022 na e-mail j.skalova@npcs.cz.

První kontakt

Kontaktní osoba: Jiřina Skalová
Telefon: 412354045
E-mail: j.skalova@npcs.cz

Referenční číslo ÚP: 24056380726
Poslední aktualizace: 10.1.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 26.1.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů